Skip to main content

Medewerkers

Naast 250 vrijwilligers werken er bij het IDO een aantal betaalde krachten. Hieronder vind je de contactgegevens.

Medewerkers

Anneke Uhlenbeck
Vrijwilliger coördinator projecten
auhlenbeck@ido-lelystad.nl
0320-280400

Noëly Brand
Coördinator inloophuis Open Haven
nbrand@ido-lelystad.nl
0320-280400

José van den Dool
Manager Inloophuizen
jvddool@ido-lelystad.nl
06-13670915

Gerjan Geertsma
Schuldhulpverlener
ggeertsma@ido-lelystad.nl
0320-258544

Maarten de Jong
Vrijwilligerscoördinator Schuldhulpverlening
mdjong@ido-lelystad.nl
06-53250613

Sylvia Walther
Presentiemedewerker Inloophuis Trefpunt in de Dukdalf
swalther@ido-lelystad.nl
0320-745779

Sigrid Kamp
Administrateur
skamp@ido-lelystad.nl
0320-280400

René Swieringa
Directeur
rswieringa@ido-lelystad.nl
06-13200903

Hanne van Oort
Coördinator Inloophuis Waterwijk
0320-252450

Monique Udo
Schuldhulpverlener
mudo@ido-lelystad.nl
0320-258544

Bestuur

Ester van Vugt
Voorzitter

Albert Kok
Penningmeester

Willem van Dijk
Secretaris

Berend Okma
Bestuurslid

Henk Bakker
Bestuurslid

OOK WERKEN BIJ HET IDO?

 

KLIK HIER

Contact bestuur:

secretaris@ido-lelystad.nl

Vertrouwenspersoon IDO:

Dirk Wolse (06-40407601) & Elly van Wageningen (06-55226698)

vertrouwenspersoon@ido-lelystad.nl