Medewerkers

Naast 250 vrijwilligers werken er bij het IDO enkele betaalde krachten. Hieronder vind je de contactgegevens.

Medewerkers

Anneke Uhlenbeck
Opbouwwerker
auhlenbeck@ido-lelystad.nl
0320 – 280400

Anita Schrijver
Sociaal werker Inloophuis Waterwijk
aschrijver@ido-lelystad.nl
0320 – 252450

Frouke Fennema
Presentiewerker
ffennema@ido-lelystad.nl
06 – 28907552

Gerjan Geertsma
Teamleider schuldhulpverlening
ggeertsma@ido-lelystad.nl
0320 – 258544

Marja van der Koelen
Sociaal werker Inloophuis Open Haven
mvdkoelen@ido-lelystad.nl
0320 – 280400

Marjam Veerman
Schuldhulpverlener
mveerman@ido-lelystad.nl
0320 -258544

Sigrid Kamp
Administrateur
skamp@ido-lelystad.nl
0320 – 280400

Dennis Held
Sociaal werker Inloophuis Waterwijk
dheld@ido-lelystad.nl
0320 – 252450

Veerle Rooze
Directeur
vrooze@ido-lelystad.nl
0320 – 280400

Jakob Stolk
Jongerenwerker (Jongeren maken de stad)
participatiepionier@gmail.com
06 – 37288215

Bestuur

Dik van den Dool
Voorzitter

Albert Kok
Penningmeester

Willem van Dijk
Secretaris

Martin Adriaanse
Bestuurslid

Reinder Spriensma
Bestuurslid

Jan Visch
Bestuurslid

OOK WERKEN BIJ IDO LELYSTAD?

 

KLIK HIER

Contact bestuur:

secretaris@ido-lelystad.nl

Vertrouwenspersoon IDO:

Dick Pasman

vertrouwenspersoon@ido-lelystad.nl