Medewerkers

Naast 250 vrijwilligers werken er bij het IDO een aantal betaalde krachten. Hieronder vind je de contactgegevens.

Medewerkers

Anneke Uhlenbeck
Opbouwwerker
auhlenbeck@ido-lelystad.nl
0320 – 280400

Danielle van Giersbergen
Schuldhulpverlener
dvangiersbergen@ido-lelystad.nl
0320 – 258544

Frouke Fennema
Coördinator inloophuis Waterwijk
ffennema@ido-lelystad.nl
06 – 28907552

Gerjan Geertsma
Senior Schuldhulpverlener
ggeertsma@ido-lelystad.nl
0320 – 258544

Marja van der Koelen
Coördinator Inloophuis Open Haven
mvdkoelen@ido-lelystad.nl
0320 – 280400

José van den Dool
Manager Inloophuizen
jvddool@ido-lelystad.nl
06-13670915

Sigrid Kamp
Administrateur
skamp@ido-lelystad.nl
0320 – 280400

Charissa Kok
Presentiewerker (Het Trefpunt – MFA de Dukdalf)
ckok@ido-lelystad.nl
0320-280400

Leroy van den Hurk
Jongerenwerker

0320 – 280400

Maarten de Jong
Vrijwilligerscoördinator Schuldhulpverlening
mdjong@ido-lelystad.nl
0320 – 258544

Jan Slabbekoorn
Lelystad helpt Oekraïners
oekraine@ido-lelystad.nl

Veerle Rooze
Directeur
vrooze@ido-lelystad.nl
0320-280400

Jakob Stolk
Jongerenwerker (Jongeren maken de stad)
participatiepionier@gmail.com
06 – 37288215

Bestuur

Ester van Vugt
Voorzitter

Albert Kok
Penningmeester

Willem van Dijk
Secretaris

Berend Okma
Bestuurslid

Vacant
Bestuurslid

OOK WERKEN BIJ HET IDO?

 

KLIK HIER

Contact bestuur:

secretaris@ido-lelystad.nl

Vertrouwenspersoon IDO:

Dirk Wolse

vertrouwenspersoon@ido-lelystad.nl